HEB

הירשמו לניוזלטר של Nanokeratin System

הירשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע עדכני אודות אירועים, שירותים ומוצרים חדשים. לקוחות פרטיים מעצבי שיער

לקוח
מקצועי

הרשם כדי לקבל עדכונים מ- Nanokeratin system

החזון שלנו

להוביל לשינוי בתחום השיקום, הטיפוח ובריאות השיער

מטרתנו העיקרית היא להביא לשינוי בתחום השיקום, הטיפוח ובריאות השיער באמצעות מתן פתרונות אמתיים ותוצאות אפקטיביות. אנו מחויבים למחקר ולפיתוח מתמידים, במטרה לפתח פתרונות שיובילו לשיער בריא ומלא חיים, לנשים בכל גיל ולכל סוגי השיער הקיימים.

אנו שואפים לענות על צורכי טיפוח השיער היום-יומיים של כל אישה, לאפשר לה לשמור על שיער בריא, להרגיש נפלא, להיראות מצוין ולמצות בשלמות את חוויות החיים.

אנו יוצרים שלמות עבור שיערך, באמצעות:

חדשנות – מדע וטכנולוגיה – טכנולוגיות  Biomimicry בשילוב פטנט בלעדי שפותח במעבדותינו, NK3000S, טכנולוגיה המחקה את תהליכי השיער המתרחשים בטבע ובכך מסייעת לשערה לשקם את עצמה. באמצעות מחקר ופיתוח מתקדמים המתבצעים במעבדותינו, אנחנו יוצרים דור חדש של מוצרים לשיקום וטיפוח, התורמים לבריאות השיער.

הקשבה ללקוחות – שיערך חשוב לנו בדיוק כפי שהוא חשוב לך. לכן אנו מקפידים להטות אוזן קשבת ללקוחותינו על מנת לשפר ולמקסם את איכות מוצרינו ואת שלל הפתרונות הנלווים אליהם.

אמינות – תוצאות מוכחות בשטח – אנו גאים במוצרינו שמבטיחים תוצאות – ומקיימים. המוצרים שלנו מעניקים השראה וביטחון עצמי לנשים ולמעצבי שיער ברחבי העולם.

מובילות – שמירה על איכות גבוהה – נעשית באמצעות שילוב הטכנולוגיה הבלעדית שלנו, NK3000S, והנוסחאות הייחודיות שלנו המבוססות על פתרונות שנבחרו בקפידה. כל מוצרינו הופקו ממרכיבים בטוחים וטבעיים באיכות ללא פשרות, המעניקים הגנה ארוכת-טווח לשיערך.

מצוינות – בחירת שותפים לדרך – כחברה גלובלית הפועלת בכל יבשת ברחבי העולם, יצרנו רשת ענפה, הכוללת מפיצים וסלונים מובילים לעיצוב שיערהמסייעת לנו להרחיב ולהגדיל את קהל לקוחותינו בכל יום מחדש. אנו עוזרים לשותפינו, מאמינים בהם ומלווים אותם בכל מקום שבו הם נמצאים.

קיימות – דאגה לסביבה – כל הנוסחאות הייחודיות והחדשניות שלנו כוללות מרכיבים טבעיים, מאושרים אקולוגית והאריזות כולן ניתנות למחזור. אנו מפעילים טכנולוגיה "ירוקה" על מנת למזער את פליטת הגז ואת כמות הפסולת ממפעלינו ודורשים זאת גם ממפעלי ספקינו, כדי לצמצם למינימום את "טביעת הרגל הפחמנית" שלנו.

 

 


 

 

סגור

תודה על הרשמתך למערכת המקצועית של ננוקראטין סיסטם ישראל .

בדוק את כתובת הדוא"ל שלך כדי להפעיל את החשבון שלך.

לשאלות וברורים:1-800-200-599

גלי את הטיפול שלך

סגור

אבחני את סוג שיערך וגלי את הטיפול המתאים בקליק אחד!

תארי לעצמך כיצד שיערך יכול להיראות ולהרגיש... תני לנו לפנק אותך בייעוץ שיער אישי ללא תשלום והתחילי כבר עכשיו להרגיש את מהפכת השיער האישית שלך.

התחילי

כיצד היית מגדירה את מצב שיערך?

- שיער טבעי, לא עבר טיפולים
- שיער צבוע / בעל גוונים
- שיער שעבר טיפולים בתכשירים כימיים
הבא

אילו טיפולים בוצעו בשיערך בעבר?

צביעה
גוונים / הבהרה
החלקה ברזילאית
החלקה יפנית
הבהרה / חמצון
החלקה תמידית (פרמננט)
סלסול תמידי (פרמננט)
פאן או גיהוץ לעתים קרובות
שיערי לא עבר טיפול מכל סוג שהוא
חזור הבא

כיצד היית מגדירה את מצב שיערך?

השיער ניזוק מאוד כתוצאה מטיפולים שונים
השיער ניזוק במידה מסוימת כתוצאה מזיהום אוויר ומנזקי טבע (דוגמת קרני השמש, כלור, מי מלח)
השיער בריא לחלוטין
השיער ניזוק במידה מסוימת כתוצאה מייבוש בפאן או מגיהוץ לעתים קרובות
חזור הבא

אילו יתרונות היית רוצה להשיג עבור שיערך?

אני מעוניינת להחזיר את שיערי למצבו הקודם ולתקן נזקים שנגרמו כתוצאה משימוש בחומרים כימיים
אני מעוניינת להחיות מחדש את הגוון, את הצבע ואת המרקם של שיערי
אני מעוניינת לטעון מחדש את שיערי הטבעי באנרגיה ובבריאות
חזור הבא

ברכותינו,

שלב אבחון הטיפול המתאים לך הסתיים. האבחון האישי שלך:

גורמים סביבתיים גרמו לשיערך נזק. ייתכן והחלבונים בשיערך מעטים וכתוצאה מכך שיערך הפך להיות מקורזל, חסר חיים וקשה לסידור. שיערך זקוק להחייאה שתחדיר בו אנרגיה ותחדש את תאיו. NKS מעבדות פיתחה את הפתרון המתאים ביותר לצרכי השיער שלך:

התוצאות שלי

ברכותינו,

שלב אבחון הטיפול המתאים לך הסתיים. האבחון האישי שלך:

טיפולי צבע גרמו לשיערך לספוג חומרים מזיקים, המשפיעים על חוזקו, מראהו ובריאותו. מוצרים אחרים גרמו לו לאיבוד הדרגתי של הגוון. שיערך זקוק לחיזוק מחדש ולהגנה מפני רעלים סביבתיים וצבעו זקוק להחייאה. NKS מעבדות פיתחה את הפתרון המתאים ביותר לצורכי השיער שלך.

התוצאות שלי

ברכותינו,

שלב אבחון הטיפול המתאים לך הסתיים. האבחון האישי שלך:

טיפולים כימיים גרמו לשיערך להיות שביר, יבש ופגיע מנזקים סביבתיים. שיערך זקוק ללחות, להגנה ולתהליך שיקום מקצועי. NKS מעבדות פיתחה את הפתרון המתאים ביותר לצורכי השיער שלך.

התוצאות שלי